Informace o nás

Rád bych se Vámi podělil o svoje více jak 20-leté zkušenosti, pěstitelské úspěchy i prohry, sdílel fotografie Cypripedií a dalších zajímavých rostlin výhradně z vlastní zahrady.

Zároveň množím množém nnna nabízím k prodeji rostliny , kterým se u mě dařilo tak dobře a projevily tolik vitality, že je bylo možné namnožit a nabídnout Vám je tak k vyzkoušení i ve Vašich zahradách, skalkách a hajních partiích.

Nabízím možnost individuálních konzultací emailem, po telefonu nebo i osobně přímo u Vás. Mohu Vám pomoci i se založením záhonu se střevíčníky, hajní partie nebo s doporučením nejvhodnější místa a substrátu pro zahradní orchideje.

Všechny nabízené střevíčníky pochází od evropských pěstitelů a jsou u mne pěstované ve volné půdě bez jakékoliv zimní či chemické ochrany po dobu minimálně 5 let, ve většině případů mnohem déle.

Nabízím pouze květuschopné, vegetativně množené střevíčníky z matečných rostlin. Řádově se jedná o několik rostlin od jednoho druhu za rok. Možná je i individuální domluva ohledně dalších druhů, které nejsou v aktuální nabídce.

Kromě střevíčníků nabízím i zajímavé kapradiny a dalších vhodné doprovodné rostliny.